všetko
Kľúčové slová k produktu
Zadajte účet so svojou e-mailovou adresou
MPO - 12 jadrových káblov OM3 3MM kábel 10 m
Share to:

MPO - 12 jadrových káblov OM3 3MM kábel 10 m

- Ľahký aquamarín
397734801

0 Zákaznícke hodnotenia | Please refer to English description
65.94
  • BEZPLATNÁ PREPRAVA
    COD This product supports COD on delivery. Suggestions: Do not place orders with non-COD products, otherwise you will not be able to choose COD payment method.
    Dodať medzi: Nov 02 - Nov 04, Odhadovaný čas prepravy: pracovné dni Spracovanie objednávky môže trvať niekoľko dní. Po odoslaní zo skladu čas prepravy (alebo doručenia) závisí od spôsobu prepravy.
  • +
  • bezúročné Môžete využiť maximálne 0 bezúročných nákupov na splátky, túto ponuku nemôžete využívať pri objednávaní spolu s inými produktmi
Daňové info Ochrana cien Prehlásenie o cene Repair Warranty Report Item
Vybavenie
Produkty odporúčané pre Vás

Popisy

- Vonkajší materiál, LSZH
- Štruktúra kábla prepojky, viacnásobné
- Vyhovuje, ROHS
- Typ vlákna, OM3
- Účinnosť straty vkladania je v súlade s normou IEC 61300-3-4
- Výkonnosť spiatočky spĺňa, IEC 61300 - 3 - 6
-Mechanické vlastnosti, 500 krát
-Pracovné prostredie, -20 stupňov až +85 stupňov

špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,0895 kg
Veľkosť produktu: 1,000,00 x 1,20 x 0,80 cm / 0,39 x 0,47 x 0,31 palca
Hmotnosť balíka: 0,1500 kg
Veľkosť balíka: 20,00 x 20,00 x 1,20 cm / 7,87 x 7,87 x 0,47 palcov

Package Contents

obsah balenia: 1 x kábel

Asi by sa vám páčilo

Zákaznícke hodnotenia

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napíšte hodnotenie

Získajte GB body! Buďte prví, kto to ohodnotí!

Otázky a odpovede zákazníkov

  • Všetko
  • Informácie o produkte
  • Stav skladu
  • Platba
  • O preprave
  • Iné

Buďte prví, kto položí otázku. Chcete GB body? Stačí napísať hodnotenie!

0 Otázky a odpovede Zobraziť všetky>

Sponzorované produkty súvisiace s touto položkou

Chcete hromadne kúpiť ? Nižšie zadajte svoj veľkoobchodný dopyt . Upozorňujeme, že pri veľkoobchodných objednávkach obvykle neponúkame dopravu zdarma, ale veľkoobchodná cena bude veľkou zľavou.

Vaše nedávno prezerané položky

Pozrieť prispôsobené odporúčania

Nový zákazník? Začnite tu
Predpredajný servis