všetko
Kľúčové slová k produktu
Zadajte účet so svojou e-mailovou adresou
Jednoduchý transceiver SFP s rozlíšením 1,25Gb / s 1310nm
Share to:

Jednoduchý transceiver SFP s rozlíšením 1,25Gb / s 1310nm

- Cool biela 1ks
353127301

0 Zákaznícke hodnotenia | Please refer to English description
27.69
  • BEZPLATNÁ PREPRAVA
    COD This product supports COD on delivery. Suggestions: Do not place orders with non-COD products, otherwise you will not be able to choose COD payment method.
    Dodať medzi: Nov 30 - Dec 02, Odhadovaný čas prepravy: pracovné dni Spracovanie objednávky môže trvať niekoľko dní. Po odoslaní zo skladu čas prepravy (alebo doručenia) závisí od spôsobu prepravy.
  • +
  • bezúročné Môžete využiť maximálne 0 bezúročných nákupov na splátky, túto ponuku nemôžete využívať pri objednávaní spolu s inými produktmi
Daňové info Ochrana cien Prehlásenie o cene Repair Warranty Report Item
Vybavenie
Produkty odporúčané pre Vás

Popisy

APLIKÁCIE
Prepnite na rozhranie prepínača
Gigabitový Ethernet
Spínané aplikácie Backplane
Router-Server Interface
Ďalšie optické prepojenia

VLASTNOSTI PRODUKTU
Až 1,25Gbs dátové prepojenia
Laserový vysielač DFB a fotoelektrický detektor PIN
 Hot-pluggable SFP footprint
 Obojstranné optické rozhranie typu duplex LC-UPC
Nízka spotreba energie
Kovový priestor pre nižšie EMI
V súlade so smernicou RoHS a bez olova
Single napájanie + 3,3 V
Podpora rozhrania Digital Diagnostic Monitoring
V súlade so SFF-8472

špecifikácia

Detail produktu

značka: SCVT
Model: SFP-S1213L-20
Rozhranie: LC-LC

Veľkosť a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,2000 kg
Hmotnosť balíka: 0,400 kg
Veľkosť produktu: 5,60 x 1,37 x 1,25 cm / 2,2 x 0,54 x 0,49 palca
Veľkosť balíka: 18,00 x 15,00 x 3,00 cm / 7,09 x 5,91 x 1,18 palca

Baliaci zoznam

Baliaci zoznam: 1 * prijímač SFP, 1 * návod na rýchlu inštaláciu, 1 * certifikácia

Jednoduchý transceiver SFP s rozlíšením 1,25Gb / s 1310nm- Cool biela 1ks

Jednoduchý transceiver SFP s rozlíšením 1,25Gb / s 1310nm- Cool biela 1ks

Asi by sa vám páčilo

Zákaznícke hodnotenia

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napíšte hodnotenie

Získajte GB body! Buďte prví, kto to ohodnotí!

Otázky a odpovede zákazníkov

  • Všetko
  • Informácie o produkte
  • Stav skladu
  • Platba
  • O preprave
  • Iné

Buďte prví, kto položí otázku. Chcete GB body? Stačí napísať hodnotenie!

0 Otázky a odpovede Zobraziť všetky>

Sponzorované produkty súvisiace s touto položkou

Chcete hromadne kúpiť ? Nižšie zadajte svoj veľkoobchodný dopyt . Upozorňujeme, že pri veľkoobchodných objednávkach obvykle neponúkame dopravu zdarma, ale veľkoobchodná cena bude veľkou zľavou.

Vaše nedávno prezerané položky

Pozrieť prispôsobené odporúčania

Nový zákazník? Začnite tu
Predpredajný servis