všetko
Kľúčové slová k produktu
Zadajte účet so svojou e-mailovou adresou
FR - 7N3001 - Prevodník priemyselných médií S20KM 10/100 / 1000Base - T na 1 000 báz - FX 1310nm Dual Fiber
Share to:

FR - 7N3001 - Prevodník priemyselných médií S20KM 10/100 / 1000Base - T na 1 000 báz - FX 1310nm Dual Fiber

- čierna 2 * 10 / 100Base-T až 100Base-FX
363717505

0 Zákaznícke hodnotenia | Please refer to English description
75.99
Daňové info Ochrana cien Prehlásenie o cene Repair Warranty Report Item
Vybavenie
Produkty odporúčané pre Vás

Popisy

1. Podpora Auto-MDIX a režim úplného / polovičného duplexného samočinného vyjednávania
2. Poskytnite optický port rozhrania SC, podporujte duálny optický prenos 1310 nm
3. Podpora 16K obrie rám, kompatibilný s rôznymi protokolmi rozšírenia
4. Tabuľka 2K MAC adries
5. Podporujte energeticky efektívnu technológiu Ethernet IEEE802.3az
6. Podpora protokolu IPv6
7. Ochrana IP-40, elektrická ochrana proti prepätiu 4KV, jednoduché použitie vo vonkajšom prostredí
8. Kompletný ukazovateľ stavu, stručný prehľad o pracovnom stave
9. Dizajn ochrany polarity vstupu napájania, nemusíte sa obávať nesprávneho fungovania
10. Kovové puzdro, bez dizajnu ventilátora
11. Spôsob inštalácie: montáž na DIN lištu / na stenu

špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť výrobku: 0,3000 kg
Hmotnosť balíka: 1,0000 kg

Obsah balenia

obsah balenia: 1 x prevodník priemyselných médií, 1 x anglický manuál

Asi by sa vám páčilo

Zákaznícke hodnotenia

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napíšte hodnotenie

Získajte GB body! Buďte prví, kto to ohodnotí!

Otázky a odpovede zákazníkov

  • Všetko
  • Informácie o produkte
  • Stav skladu
  • Platba
  • O preprave
  • Iné

Buďte prví, kto položí otázku. Chcete GB body? Stačí napísať hodnotenie!

0 Otázky a odpovede Zobraziť všetky>

Sponzorované produkty súvisiace s touto položkou

Chcete hromadne kúpiť ? Nižšie zadajte svoj veľkoobchodný dopyt . Upozorňujeme, že pri veľkoobchodných objednávkach obvykle neponúkame dopravu zdarma, ale veľkoobchodná cena bude veľkou zľavou.

Vaše nedávno prezerané položky

Pozrieť prispôsobené odporúčania

Nový zákazník? Začnite tu
Predpredajný servis